Čo robíme

Poskytujeme komplexné služby od tvorby web stránok až po digitálny marketing

Tvorba web stránok

Naše dizajny sú originálne a navrhnuté tak, aby sa zákazník na webe vždy dobre orientoval. Pri vývoji využívame najmodernejšie technológie s napojením na jeden z našich partnerských CMS systémov.

Internetové obchody

Navrhujeme a vyvíjame elektronické obchody so zameraním na funkčnosť a použiteľnosť pri digitálnom nakupovaní. Od začiatku plánujeme správanie návštevníka e-shopu. Uprednostňujeme zameranie na konverzie stránok a používame špičkové stratégie na zvýšenie predaja a opätovné zapojenie spotrebiteľov.

Redizajn web stránky / e-shopu

Redizajn znamená viac ako len získať nový vzhľad. Poskytneme Vám all-in-one riešenie, ktoré dáva návštevníkom novej webovej stránky presne to, čo v danú chvílu na webe požadujú.

Mobilné aplikácie / hry

Aplikácie pre iOS sme začali budovať v deň, keď sa otvorila súprava SDK pre iPhone. Využívame silné stránky každej platformy a vytvárame množstvo riešení medzi Android, iPhone, iPad, Apple Watch a Apple TV.

Softvérové riešenia

Budovanie vlastného softvéru je riskantné a ťažké. Všetko to je o správnych ľuďoch a procesoch. Vytvárame praktické riešenia pre našich klientov a zdieľame overený proces, ktorý sme vyriešili pri mnohých úspešných softvérových produktoch. Vytvoríme aplikáciu, ktorá zvyšuje rast, inováciu a konkurenčnú výhodu.

Branding / Grafický dizajn

Branding je jedným z najvýznamnejších aspektov akéhokoľvek podnikania. Úspešná stratégia značky prináša významné postavenie na čoraz konkurenčnejších trhoch. Okrem celkového brandingu tvoríme aj grafický dizajn, logá, ilustrácie a takisto aj dizajn produktov. Snažíme sa tvoriť dizajn, ktorý uspokojí všetky potreby klienta.

Digitálne kampane / SEO

BLUDOVIC DIGITAL úzko spolupracuje so značkami pri získavaní a uchovávaní zákazníkov prostredníctvom optimalizácie kampaní, emailov, SEO a konverzií. Sme odborníkmi na SEO a rastový marketing.

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte nám!

... alebo požiadajte o cenovú ponuku.